• 24.09.2020 Powitanie jesieni

• 24 września do naszego Ośrodka zawitała Pani Jesień. Z tej okazji grupa I przygotowała warsztaty, podczas których wychowankowie mieli możliwość wspólnego spędzenia czasu, wspólnej zabawy, integracji. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach w kręgu, podczas których wykorzystywały zmysł smaku i węchu. Wychowankowie poszukiwali skarbów jesieni, dowiedzieli się, jak można je zużytkować, układali z nich różne obrazy, uczestniczyli w zabawie z chustą animacyjną klanza. Na zakończenie dzieci miały możliwość skosztowania tegorocznego miodu i dżemu z jesiennych owoców.

• 21.09.2020 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego

• Za nami pierwsze tygodnie nowego roku szkolnego. Dzis zebraliśmy się w naszym, parafialnym kościele, żeby prosić Pana Boga o Jego opiekę nad nami na cały rok. Pamietaliśmy w modlitwie również o wszystkich pracownikach oświaty i naszych drogich rodzicach.

• 1.09.2020 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Będzie to rok inny niż wszystkie, ale my pracujemy "pełną parą". Witamy Was serdecznie po długiej nieobecności, witamy nowych Wychowanków i ich Rodziców. Tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na pobyt w naszej Placówce, polecamy zapoznać się z ofertą.Przekazujemy Wam Drodzy Rodzice wskazówki i zalecenia MEN dla Was i Waszych Dzieci.