• 18.06.2024 Pożegnanie absolwentów

• Zbliża się koniec roku szkolnego a tym samym upragnione wakacje. Jest to również czas, kiedy żegnamy się z wychownkami kończącymi szkołę. W tym dniu wszyscy mieli okazję obejrzeć wakacyjne przedstawienie pt.: "Morskie opowieści" w wykonaniu naszych najmłodszych wychowaków. Były również życzenia i upominki dla naszych absolwentów oraz wspólne pamiątkowe zdjęci. Życzymy powodzenia w dalszym życiu.

• 06.06.2024 Dzień Dziecka w Ośrodku

• Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień, nie tylko dla dzieci. W tym roku naszych wychowanków czekała duża niespodzianka - koncert w wykonaniu wychowawców, którzy zaprezentowali swoje możliwości i umiejętności. Była równie dyskoteka, wspólne układy taneczne i śpiewanie piosenek. Wychowankowie mieli możliwość zabawy z wodą. Nie zbrakło także słodyczy - waty cukrowej. Na kolację były serwowane kiełbaski z grilla. To popołudnie było bardzo udane.