• 24.06.2022 Wakacje

     • Nadeszły w końcu tak wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Przed nami dwa miesiące wolnego. Naszym Wychowankom, ich Roodzinom i naszym Miłośnikom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni. 

     • 09.06.2022 Zabawy z latem

     • "Lato lato lato czeka..."

      I to już było ostatnie spotkanie z porami roku, w ramach porannego kręgu. Tym razem powitaliśmy lato. Pogoda sprzyjała wyjściu na plac zabaw i boisko. W promieniach czerwcowego słońca został zorganizowany piknik w plenerze. Kolorem lata jest kolor czerwony, a zapachem róża. Każdy miał mozliwość spróbowac konfitury różnej poraz poczuć zapach różanych perfum. Wychowankowie brali udział w różnorodnych konkurencjach zarówno grupowych, jak i indywidualnych, słuchali szumu muszli. Po wesołej zabawie rozpalono ognisko i wychowankowie mieli okazję samodzielnie upiec kiełbaskę. 

     • 01.06.2022 Dzień Dziecka

     • "Wszystkie Dzieci nasze są..."

      1 czerwca - Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jak co roku, w naszym Ośrodku ten dzień był wyjątkowy. Co prawda pogoda nie sprzyjała zabawom na powietrzu, ale wszystko zostało przygotowane w sali teatralnej. Wychowankowie brali udział w róznorodnych konkurencjach, zarówno spotowych, jak i zręcznościowych. W tym dniu został rozstrzygnięty konkrs tanca "Baw się i tańcz". Każda z grup zaprezentowała swój talent. Na zakończenie dnia odbyła się, tak przez wszystkich oczekiwana dyskoteka.