• 19 - 30.07.2021 Letni wypoczynek w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym.

     • W dniach 19 – 30/07 w Ośrodku odbył się wypoczynek letni dla naszych wychowanków. Dziewczęta i chłopcy brali udział w różnych atrakcjach przygotowanych na terenie placówki, jak również wycieczkach wyjazdowych.  Wspólnie odwiedziliśmy „Krainę przygód” w Starych Iganiach, gdzie wychowankowie mogli skorzystać z przejażdżek quadami, ze zjazdów na linie, gry w golfa a także próbowali swoich sił przy dojeniu krowy. Gościliśmy w „Lawendowej dolinie”, gdzie braliśmy udział w warsztatach tworzenia mydełek lawendowych. W „Hangarze 646”wychowankowie mieli okazję zabaw na trampolinach. Grupa dzieci odwiedziła „Stodołę Alpaki”. Bardzo duże wrażenie na naszych wychowankach zrobiła wizyta w cyrku, gdzie oglądaliśmy podniebne akrobacje na linie, taniec z ogniem, akrobatykę naziemną i wiele innych występów. Kondycję fizyczną poprawialiśmy poprzez codzienne wizyty na basenie oraz gimnastykę przy muzyce. Nie zabrakło również zajęć hipoterapii, zajęć sportowych na orliku  a także zajęć z rękodzieła i warsztatów kulinarnych. Wieczory spędzaliśmy wspólnie oglądając ciekawe filmy, biorąc udział w karaoke, bawiąc się na dyskotekach. Szczegółowa relacja z każdego dnia wypoczynku jest dostępna na stronie https://www.facebook.com/Specjalny-O%C5%9Brodek-Wychowawczy-w-Ignacowie-1073631256117128

                     Wypoczynek odbył się dzięki uprzejmości i hojności osób biorących udział w akcji „Licytacje dla dzieci niepełnosprawnych z SOW Ignaców”. Dziękujemy również wszystkim, którzy na różne sposoby wspierali inicjatywę organizacji wakacji dla naszych wychowanków.

     • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

     • 25 czerwca to dla uczniów ostatni dzień szkoły. Dla naszych wychownaków rówinież. Nadeszły upragnione wakacje, czas zasłużonego odpoczynku. Wszystkim wychowankom oraz ich najbliższym życzymy samych radosnych chwil spędzonych w miłym gronie, wielu wycieczek i przygód. Do zobaczenia 1 września.